(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Хімчистка ковдр та подушок

Хімчистка ковдр та подушок

Найменування
Ціна, грн
Наматрацник от 750-900
Ковдра, плед, покривало полуторне
420
Ковдра, плед, покривало двоспальне
520
Ковдра полуторна пухова
550
Ковдра двоспальна пухова 670
Подушка з крісла текстильна
от 300
Подушка на синтепоні 70х70 300
Подушка пухова 50х70/70х70 400/450
Подушка шовкова 350

Хімчистка ковдр та подушок

З усіх видів подібних виробів одним з найбільш складних процесів є проведення чищення постільних речей, зокрема – подушок та ковдр..

Через особливості властивостей наповнювача таких речей проведення їх прання є в більшості випадків неможливим, оскільки після тривалого контакту з водою наповнювач втратить структуру, що призведе до зменшення обсягу виробу і зниження комфорту його використання.

Крім того, при використанні різних водорозчинних засобів (переважно – пральних порошків) не гарантується повне видалення забруднення, що потрапило. Так як крім зовнішньої тканинної обшивки забруднююча речовина потрапляє також і в наповнювач, засіб для чищення повинен мати високу ефективність для впливу на весь обсяг виробу.  

Для унеможливлення псування виробу найкращим варіантом для проведення чищення буде звернення до нашої хімчистки.

Завдяки наявності спеціального обладнання, що дозволяє здійснювати нанесення засобу для чищення в пароподібному стані, ми гарантуємо якісне проведення очищення наданих виробів, а також проведення знищення різних видів дрібних паразитів (наприклад, пилових кліщів), що часто зустрічаються в подібних побутових виробах.    

Завдяки високій ефективності реагентів, що застосовуються як у плані видалення забруднень, так і в частині боротьби з дрібними паразитами, при проведенні хімічного чищення ковдр і подушок повністю видаляються наявні забруднення без ризику зниження експлуатаційних якостей виробу, а також проводиться очищення від можливої наявності комах-паразитів.   

Таким чином, єдиним способом для проведення повного очищення ковдр та подушок від забруднення пилом та різними речовинами є звернення до нашої хімчистки.