Фінський провулок, 8 вул. Анни Ахматової 16А ТРЦ Комод (Шептицького, 4 А) с. Гатне, "Мега Маркет"
(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Хімчистка килимів

Найменування
Ціна, грн
Хімчистка килимів з коротким ворсом/високий.ворс (за 1 кв.м.) 130/150
Хімчистка тканого килима (за 1 кв.м.)
400
Доставка килимів (на замовлення)
200 грн в дві сторони

У вартість чищення килимів входить: вибивання піску, видалення вовни,

виведення плям.
При замовленні чищення ковроліну вдома – мінімальне замовлення 1000 грн.

Що таке хімчистка килимів та як вона відбувається?

Видалення різних видів забруднень з габаритних побутових виробів є досить складним завданням через неможливість проведення прання таких речей у звичайній автоматичній машині або з використанням ручної праці.

Навіть невеликий килим неможливо буде розташувати в барабані машини, а використання різних засобів, що передбачають можливість хімчистки килима своїми силами без прання, не завжди приносить необхідний результат.

Крім того, варто враховувати відмінності у властивостях тканин, які застосовуються для виготовлення килимів. Через відмінності в характеристиках волокон, застосування невідповідних реагентів може призвести не до видалення, а ще більш глибокого проникнення в тканину забруднюючої речовини. Таким чином, для проведення ефективного чищення такого виробу необхідно мати знання щодо впливу на конкретний тип забруднення використовуваного очищувального засобу.

Також застосування методу очищення тільки окремих ділянок, а не професійної хімчистки килимів не позначиться позитивним чином на загальному зовнішньому вигляді килима. При багаторазовому очищенні окремих плям колір килима у будь-якому випадку стане нерівномірним, оскільки на місцях проведення очищення трохи зміниться колір покриття під впливом застосовуваного засобу. Тобто при періодичному використанні коштів, призначених для видалення плям на окремих ділянках, згодом килим втратить естетичний вигляд.

Виходом з такої ситуації є звернення до нашої хімчистки килимів, де завдяки наявності спеціалізованого обладнання надається можливість проведення хімчистки килима із застосуванням сучасних засобів для чищення.

Через значні розміри килима без наявності спеціалізованого обладнання неможливо буде провести його повне очищення від пилу, що проник у тканину, і різних видів забруднень. Завдяки наявності площ, а також спеціальних засобів, що глибоко проникають у структуру тканини килима, звернення до нашої хімчистки килимів у Києві гарантує висококласне очищення дорогого виробу, надання йому первісного вигляду та продовження терміну служби.