(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Фарбування шуб та хутра

На даний момент ми надаємо послугу з фарбування хутряного одягу у чорний колір. Можливе фарбування тільки одягу з натурального хутра.

Найменування
Ціна, грн
Шуба, любої довжини 8000
Хутряна шапка
3000
Хутряний комір
3000

Фарбування шуб та хутра

Всі ми любимо натуральне хутро, оскільки це найкращий спосіб зігріти себе в зимову холоднечу. Хутро має безліч позитивних характеристик, наприклад, добре утримує тепло, не пропускаючи при цьому холод, приємний на дотик, та й виглядає він дуже стильно. Однак, як і всі речі з нашого гардеробу, хутро має властивість зношуватися, поступово змінюючи свій колір, втрачаючи блиск та шовковистість. Безсумнівно, кожному з нас хочеться, щоб його предмет гардеробу, будь то норкова шуба, манто, кожушок або хутряне пальто, якомога довше зберігали охайний і новий вигляд, якщо це не так варто зробити фарбування шуби або фарбування хутра в спеціалізованій хімчистці “Albert “. Далеко не у кожного з нас є можливість змінювати частину свого хутряного арсеналу, як тільки він почне втрачати свій товарний вигляд.

Спеціалісти з хімчистки “Alberti Angelo” знають, як швидко повернути вашому хутряному одязі колишню красу за допомогою фарбування натурального хутра. Справжні професіонали своєї справи легко впораються з будь-яким завданням. Завдяки послугам нашої хімчистки вам не доведеться ламати голову над тим, як пофарбувати хутро в домашніх умовах, не зіпсувавши при цьому дорогий виріб. У нас в компанії є все необхідне, щоб виконати фарбування норкової шуби швидко, якісно та надійно. Залежно від величини вашого виробу (чи то шуба, шапка або хутряний комір від пальта), ми виставляємо індивідуальну ціну. До речі, наша цінова політика є достатньо прийнятною, щоб кожен, кому потрібно пофарбувати речі з натурального хутра в первозданний вигляд, зміг без істотних збитків для свого бюджету звернутися до нас. А ми, у свою чергу, готові дати гарантію того, що ви неодмінно залишитеся задоволені результатом нашої роботи..

Якщо ваша шуба або шапка поступово почала втрачати свій природний блиск, красу та розкіш, звертайтеся за допомогою до хімчистки “Alberti Angelo”, і наші фахівці із задоволенням зроблять фарбування хутра або шуби, щоб ваші речі могли радувати Вас ще багато років.