Фінський провулок, 8 вул. Анни Ахматової 16А ТРЦ Комод (Шептицького, 4 А) с. Гатне, "Мега Маркет"
(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

фарбування шкіряних курток та дублянок

фарбування шкіряних курток та дублянок

фарбування шкіряних курток та дублянок

У процесі використання одягу з натуральної шкіри, зокрема – курток та дублянок, неминуче відбувається часткова втрата шару фарби, що призводить до суттєвого погіршення зовнішнього вигляду виробу.

Крім того, у ряді випадків можуть мати місце різні забруднення поверхні виробу речовинами, що спотворюють початковий колір. До подібних речовин можна віднести, наприклад, машинне масло, яке при попаданні на поверхню дубленої шкіри призводить до значного потемніння забарвлення.      

З метою відновлення первинного стану виробу нашою хімчисткою пропонується послуга з проведення фарбування шкіри, шкіряних курток та дублянок у Києві.

Для забезпечення найкращого результату при проведенні робіт з відновлення початкового кольору речі в першу чергу знадобиться хімічне чищення поверхні такого виробу для видалення забруднення, що накопичилося на ній, яке завадить фіксації фарби.

Варто зауважити, що після впливу реагентів, що чистять, шар захисного покриття на такому виробі буде порушений, що вимагатиме повторного нанесення водовідштовхувального покриття після завершення фарбування шкіряних виробів.

Також досить важливим моментом є підбір найкрасивішого складу. Засоби, що використовуються в нашій хімчистці, належать до найсучасніших розробок, використання яких забезпечує не тільки рівномірне і надійне забарвлення речі, але також гарантує після фарбування шкірі виробу достатню гнучкість, що виключає ймовірність виникнення пошкоджень у місцях перегинів матеріалу.    

Враховуючи використання нашою організацією найсучасніших фарбувальних засобів, а також дотримання технічних норм при виконанні завдання, фарбування шкіряної куртки або дублянок у нашій хімчистці забезпечить стабільно високу якість виконаних робіт.