Фінський провулок, 8 вул. Анни Ахматової 16А ТРЦ Комод (Шептицького, 4 А) с. Гатне, "Мега Маркет"
(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Хімчистка на Троєщині

Гарний одяг сьогодні відіграє чималу роль у суспільстві. Адже набагато приємніше дивитися на людей в акуратному та чистому одязі, ніж навпаки. Звичайно ж, кожна людина прагне виглядати красиво і тому купує для цього відповідний одяг. Зовнішній вигляд допомагає підкреслити статус, адже найчастіше саме на вигляд формується думка про конкретну людину. За всіх часів суспільство приділяло багато уваги зовнішності, а особливо це виражено в наш час. Тому слідкувати за своїм гардеробом просто необхідно і підтримувати свої речі в чистоті. Дуже багато забруднення на одязі можна прибрати самостійно в домашніх умовах, але іноді трапляється так, що деякі плями не виводяться звичайним пранням. Також буває так, що після багаторазового використання та прання річ втрачає свій гарний вигляд і стає менш естетичною. Для того, щоб упорядкувати такий предмет гардеробу, слід віддати його в хімчистку. Хімчистка на Троєщині подбає про Ваші речі та поверне їм колишній вигляд. Відновити гарний вигляд можна виробам з різних тканин, як натуральних так і синтетичних, а також “врятувати” можна вироби із замші, шкіри, хутра та вовняні тканини. Ми досягаємо відмінних результатів завдяки використанню сучасного обладнання та якісних препаратів, які використовуємо в роботі з різними виробами. Якщо говорити про вартість послуг, то слід зазначити, що це залежить від таких факторів:

  • Особливості конкретного виробу, тип матеріалу та його зношеність;
  • Ступінь забруднення;
  • Характер забруднення.

Хімчистка Троєщина пропонує послуги досвідченого персоналу, який використовує у своїй роботі безліч методів для упорядкування речей наших клієнтів. Фахівці працюють максимально швидко та дуже акуратно. Відповідальний підхід до своєї роботи гарантує гарний вигляд речей. Ми пропонуємо такі послуги, як:

  • Чищення пуховиків, шуб та дублянок;
  • Чищення курток, плащів та пальта;
  • Чищення рукавичок, головних уборів та взуття;

Чищення ковдр, подушок та постільної білизни.
Тож хімчистка Троєщина з радістю готова допомогти у такому спектрі проблем і привести улюблені речі у гарний вигляд. Не варто засмучуватися, коли річ здавалося б вже не придатною через забруднення, завжди можна щось зробити і завдяки цьому повернути собі гарний настрій.