(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Хімчистка на Осокорках

У вашому гардеробі, напевно, є одяг, який не можна прати вручну або в пральній машині. Особливо під час сезонної зміни гардеробу може виявитися, що наші творіння потребують правильного чищення. Таким одягом може бути, наприклад, вовняне пальто чи костюм.
Кожен предмет одягу має етикетку з інструкціями з прання. Багато хто з них має позначення «тільки для хімічного чищення», але більшість людей сприймають цю рекомендацію як пропозицію. У той же час важливо звернути увагу на інструкції, особливо коли йдеться про тип та тривалість прання. У таких ситуаціях Вам не потрібно уникати професійних хімчисток на Осокорках.
У нашій хімчистці на Осокорках, існують різні види розчинників і методів, що чистять, деякі з яких більш безпечні для навколишнього середовища, ніж інші. Завдяки цьому середовище захищене.

Фахівці у хімчистці на Осокорках можуть робити дивовижні речі, щоб повернути одяг у його первісну форму, видалити плями та забезпечити ретельне чищення.
Переваги користуватися послугами хімчистки дуже багато, а саме:
– для кожного матеріалу, одягу та кожного забруднення ми вибираємо відповідний метод очищення та догляду, який не зіпсує вашу річ;
– завдяки нам ви отримуєте вільний час для себе та своїх близьких;
– допомагаємо нашим винятковим клієнтам у їхніх щоденних домашніх справах, які стирають та гладять одяг;
– наші клієнти впевнені в тому, що їхній одяг буде чистим і ідеально випрасуваним.
Наша компанія піклується про здоров’я та безпеку наших клієнтів. У хімчистці на Осокорках використовуються сертифіковані та антибактеріальні миючі засоби, завдяки яким одяг ідеально очищується та дезінфікується.
Ми надаємо екологічно чисту хімчистку, яка на 100% безпечна.
для довкілля.
На відміну від традиційних хімчисток, у нас використовуються технології з нетоксичними речовинами, не використовуються шкідливі токсичні хімікати.
Прання кожного клієнта проводиться в окремих пральних машинах, і ми не змішуємо його з одягом інших клієнтів, тому клієнт може бути впевнений, що його одяг у безпеці.
Хімчистка на Осокорках відкрита 7 днів на тиждень.