(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Доставка

Доставка замовлень із хімчистки додому по всьому Києву.

Доступні ціни

Наші ціни доступні для кожного клієнта хімчистки

Мережа приймальних пунктів

Приймальні пункти по всьому Києву для вашої зручності

Замовити хімчистку зараз!

Заповніть форму і ми Вам передзвонимо!
Хімчистка текстильного одягу

Хімчистка текстильного одягу

Хімчистка текстильного одягу – це використання новітніх технологій та чистячих засобів при видаленні плям
Хімчистка виробів зі шкіри

Хімчистка виробів зі шкіри

Хімчистка шкіряних перчаток, жилеток, курток, сумок, черевиків, туфель та інших виробів зі шкіри
Хімчистка хутряних виробів

Хімчистка хутряних виробів

Хімчистка хутра, шуб, хутряних виробів
  Акуратний стильний одяг зараз є одним із обов’язкових атрибутів сучасної людини, яка бажає бути успішною, дозволяючи презентувати себе в суспільстві, підкреслити свою статусність. Саме «по одягу» ми найчастіше формуємо своє перше враження про інших людей. Крім цього одяг та аксесуари відкривають людині один із шляхів самовираження та саморозкриття своєї особистості. Враховуючи таку важливу роль, що відводиться зовнішності в нашому суспільстві, сучасній людині необхідно стежити за своїм гардеробом, підтримуючи його в чистоті та охайності.
З більшістю забруднень одягу ми цілком можемо впоратися самостійно в домашніх умовах, але в деяких випадках це стає дуже скрутним. Коли після довгого носіння або сильного забруднення якийсь із предметів гардеробу втрачає свій естетичний вигляд, найкращим варіантом буде замовити хімчистку.
  Якщо ви зіткнулися з необхідністю провести якісну та глибоку хімчистку та відновлення виробу із замші, пуху, шкіри, вовни, хутра чи будь-якого виду тканини (натуральної чи синтетичної), то можете повністю на нас покластися у цій справі. Ми здійснюємо високоякісну та ефективну хімичистку виробів з усіх перелічених вище матеріалів. Ми працюємо з будь-якими предметами гардеробу (пуховиками, дублянками, шубами, куртками, плащами, пальто, костюмами, сукнями, брюками, блузами, сорочками, піжамами, халатами, краватками, бриджами, рукавичками, взуттям та головними уборами), а також , подушок, штор, сумок та фарбування хутряних та шкіряних виробів.
  Використання інноваційного високотехнологічного обладнання, сучасних препаратів та передових технологій дозволяє нам добиватися відмінних результатів та ефективно справлятися із завданнями будь-якої складності. Речі після проходження очищення та відновлення не мають специфічного запаху, не провокують алергію та не дають усадки. Все це дозволяє не просто гарантувати високу якість наших послуг, а й знизити ціни на них. Вартість останніх визначається індивідуально у кожному конкретному випадку, оскільки залежить від двох базових факторів. По-перше, від особливостей самого виробу, що вимагає чищення (його розмір, вид, тип матеріалу, рівень зношеності), а по-друге, від ступеня та характеру забруднення, оскільки вони визначають рівень складності майбутніх робіт, вибір технології та хімічних речовин для очищення.
  Маючи в своєму розпорядженні передове обладнання, висококваліфіковані кадри та сучасні технології, наша хімчистка використовує величезну кількість методів та способів обробки виробів – від максимально делікатних підходів до інтенсивних та глибоких прийомів очищення та відновлення. Ми працюємо швидко, акуратно, якісно та відповідально, гарантуючи збереження речей клієнтів та виконання всіх взятих на себе зобов’язань. Так що якщо вам потрібна хороша і недорога хімчистка з адекватними цінами і високою якістю, ми раді запропонувати вам свої послуги.