Фінський провулок, 8 вул. Анни Ахматової 16А ТРЦ Комод (Шептицького, 4 А) с. Гатне, "Мега Маркет"
(050) 442 07 07 / (096) 000 37 37

Хімчистка на Позняках

Професійна хімчистка на Позняках
Вам потрібен професійний догляд за вечірнім костюмом чи сукнями після останньої вечірки? Ваші сорочки потребують деякого чищення та прасування, але ви не знаєте, як це зробити? Схоже, ви потребуєте професійної хімчистки одягу у Позняках
Наша компанія пропонуємо вам найкращий догляд та чищення вашого одягу. Пошук хорошої хімчистки на Позняках може не тільки заощадити ваші гроші, а й є одним із ваших найкращих вкладень у одяг. Одяг гарної якості коштує дорого, і ми потребуємо її якомога довше. Це станеться тільки в тому випадку, якщо за одягом щоразу правильно доглядати.
Одяг, який ви приносите в хімчистку, не має контакту з водою. Тому що в процесі хімічного чищення може знадобитися використання спеціальних миючих засобів для видалення плям та бруду з одягу.

Наша хімчистка пропонує послуги з прання широкого спектру одягу. Ці послуги не обмежуються лише чисткою одягу; вони також пропонують багато інших послуг.
Суха чистка
Враховуючи, що більшість одягу виготовлені з чутливих та делікатних тканин, прання за допомогою традиційних засобів може пошкодити їх. З цієї причини сухе чищення залишається найкращим методом очищення делікатних предметів та видалення плям та бруду всіх видів.

Ремонт та обслуговування
Хімчистка на Позняках також обслуговує та ремонтує делікатний та дорогий одяг, який згодом може постраждати від зносу. Зношування може призвести до пошкодження матеріалу одягу та неправильного функціонування численних компонентів тканини. Тому наші фахівці часто ремонтують ваш одяг.

Наша команда професіоналів завжди з посмішкою зустрічає своїх клієнтів, ви завжди можете послужити корисну інформацію про хімчистку вашого одягу.
Завдяки своєму професіоналізму та підтримці найсучаснішого обладнання, хімчистка на Позняках пропонує широкий спектр послуг, до нас можна приносити одяг із будь-яких видів тканини.
Наша компанія не тільки піклується про вашу безпеку, одяг, але і нашу планету, ваш час цінний для нас. Ми знаємо, що поїздка до хімчистки – це ще одна річ, яку ви повинні зробити у свій напружений день, тому чищення одягу завжди робиться вчасно, наші співробітники цінують своїх клієнтів.